Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Hangi Markalar Ücretli- Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği Veriyor?

Girişimcilerin en risksiz iş fırsatları arasında çiğ köfte bayiliği açmak yer alıyor. Güneydoğu Anadolu’nun zahmetli ve lezzetli etli çiğ köftelerinin yerini alan etsiz ve dertsiz çiğ köfteler artık her adım başında farklı markaların sunumuyla müşterilere ulaşıyor. Son yılların yükselen trendi Çiğ Köfteci dükkanı açmak ise riski düşük, getirisi büyük iş fırsatlarından biri haline geldi. Eğer bu kadar çok çiğ köfteci var, nasıl iş yapıyorlar diye düşünüyorsanız, tanınmış bir markanın ürünü satan bir dükkanda 1 saat kadar oturun kararınızı öyle verin. İyi bir lokasyonda, marka bilinilirliği olan bir markanın çiğ köfteci bayiliğini açmayı düşünüyor ve hangi firma olacağınıza henüz karar veremediyseniz çiğ köfte bayiliği veren firmaları ve şartlarını sizler için araştırdık. Bayilik şartları, franchise bedelleri hakkında ayrıntıları sıraladık.  Bakalım hangi firma ücretsiz isim hakkı veriyor, hangi markanın bayilik şartları size uygun?

Gıda sektöründe az bir sermaye güzel paralar kazanmak için, yaz- kış iş yapacak konumda dükkan seçimi, iyi bir markanın ürününü, hijyenik ortam, hızlı servis ile yakalayabilirsiniz. Çiğ köfte denilince ilk akla gelen Tatlıses, Komagene, Oses, Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Usta ve Ziyafet markaları geliyor.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Markalar

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Almak

Sektörde en çok tanınan markalardan birisi İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tatlıses Çiğ Köftedir. Marka bilinilirliği yüksek olan Tatlıses, bayilik şartlarını sitesinde yayınlamıyor. Başvuru formunu doldurarak bayilik başvurusu yapılıyor. Bu nedenle girişimcilerin irtibat numaralarından franchise şartlarını öğrenmesi gerekiyor.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları

İlk vegan çiğ köfte olma özelliğini taşıyan Komagene, Çiğ Köfte dışında İçli Köfte, waffle ve tavuklu pilav gibi ürün çeşitliliği sunuyor.  2015 yılında franchise bedeli almadan bayilik veren Komagene işyerinin seçilmesinden, dizaynına, çalışanların eğitiminden, ürün siparişlerine kadar her zaman destek veriyor. Komagene bayilik almak için 20-25 bin lirayı gözden çıkarmak gerekiyor.

Oses Çiğ Köfte Bayilik Ücreti

Şube sayısı çok fazla olan çiğköfteci markalarından birisi olan OSES, girişimciler için 15 bin TL’ye bayilik veriyor. OSES çiğ köfteci dükkanı açmak için sitesinden bulunan başvuru formunu doldurmanız isteniyor.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Usta Bayilik şartları

Ömer Aybak kendi markasını yaratarak her geçen gün bayiliklerle büyütmeye devam ediyor. Online bayilik başvurusu yapılabiliyor.

Sait Usta Çiğ Köfte Bayilik ücreti

Sait Usta ücretsiz bayilik veren çiğ köftecilerden birisidir. Girişimcilerden herhangi bir ücret, kapora, isim hakkı, teminat gibi haklar talep etmediğini belirten Sait Usta, online başvuru formunu dolduranlarla iletişime geçiyor. Franchise bedeli istemeyen firma, dükkanın tadilatını yapanlara isim hakkını veriyor. Ücretsiz olarak isim hakkını alan girişimci sadece dükkan dekorasyon masrafı yapıyor

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları

Sektörde isim yapan markalardan biri olan Ziyafet, 15 ile 30 m2 arasında ÇiğKöfte mağazası açmak için, ekipman ve dekorasyon dahil olmak üzere toplam maliyeti kiralanan dükkanın durumuna göre 10.000 TL ile 20.000 TL arasında değişen fiyatlar veriyor. Girişimciler online veya bizzat başvuru yapabiliyor. Yukarıda adı geçen ücretli-ücretsiz bayilik veren firmalardan birisi için başvuru yaparak kısa zaman içerisinde para kazanabilirsiniz. Eğer aile fertleri ile beraber çalışırsanız daha kısa sürede iyi kazanç elde edebilirsiniz. Çiğ köfte bayilik veren firmaların şartları kıyaslayarak seçiminizi yapabilirsiniz. Bu sektörde iyi satış yapmak ve para kazanmak için kesinlikle marka araştırmasını yapmanız ve şartları size uygun olanı tercih etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir