Dizilerde Figüranlık Yaparak Ek Gelir

Günümüzde artan sinema ve dizi sektöründen dolayı figüran ihtiyacı da artmaktadır. Normal bir işte çalışıyor olmanız buna engel değildir. Boş zamanlarınız fazla varsa diziler ve sinemalarda figüranlık yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Sinema, Dizi ve Reklam Oyunculuğu

Bu işi yapabilmeniz için güvenilir ajanlardan birini bulmanız gereklidir. Sonrasında bulmuş olduğunuz ajansa üye olarak profil oluşturuyorsunuz.  Size uygun sinema, dizi ya da reklam oyunculuğu olduğu zaman profilinizde iletişim sağlayarak sizleri figüran olmaya çağırıyorlar.

İlk etapta yapacağınız bu işten çok büyük kazançlar elde edeceğinizi beklemeyin.  Eğer ki kendinizi sevdirir ve oyunculuğunuz kaliteli olursa daha büyük paralar kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak en büyük etken sosyal medyadır.

Oynadığınız bir reklam, dizi ya da sinemada insanların ilgisini çeker ve sizi beğenirlerse, sosyal medya ağlarından sizi bulacaklar ve takip edeceklerdir. Ek gelir elde etmek istiyorsanız, figüranlık yaparak hem gelir sağlayabilir hem de ünlü oyuncular ile tanışıp fotoğraf çekinebilirsiniz.

Figüran olmaya karar verdiyseniz, en çok tercih edilen ajanslardan birini kayıt yaptırmanız gerekiyor. Daha fazla dikkat çeken ajanslara kayıt yaptırmanız size daha yüksek şanslar vermektedir. Ajansa kayıt olduktan sonra profiliniz ile alakalı bilgileri doğru ve anlaşılır bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Bu sayede size daha kolay ulaşmalarını sağlayacaksınız.

Kazanç Elde Etmek

Ek gelir kazanç elde etmek istiyorsanız ve işiniz dışında fazla boş vaktiniz varsa figüranlık sizin için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Hem eğlenerek hem de para kazanarak bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Doğal olmaktan uzaklaşmayın ve fiziki özelliğinize aldırmadan bu işe başvurun. Sinema ve dizi sektörü çok büyük bir yapı olmasından dolayı her türlü insana ihtiyaç duyulabilmektedir. Sizde şansınızı deneyerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Dizilerde Figüranlık Yaparak Ek Gelir” için 3 yorum

 • Üniversite öğrencisjyim kendime ek iş arıyorum ulaşırsınız sevinirim iyi çalışmalar.

  Yanıtla
 • Merhaba küçükken üvey baba dizisinde kısa bir bölüm oynamışım bazı dizileri filmleri seslendirmeyi cok seviyorum ve begeni alıyorum oyuncu olmayı küçüklükten beri istemişimdir yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • Ekibinize katilmak isterim
  Dizilerde Figüranlık Yaparak Ek Gelir 2017

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir