Doğuş Otomotiv İş Başvurusu

Doğuş otomobil Türkiye’ye araba pazarlayan ve bu konuda da oldukça başarılı olan bir şirkettir. Ticari ve otomobil gibi pek çok kategoride araba satan Doğuş otomobil , 2015 senesinde pekçok personeli işe alacaktır. Kendini büyüten ve yeni amaçları aralarında gelişmek olan Doğuş otomobil , yeni senede pekçok personel almak için ilanlarını vermeye başladı. Ocak ayından bu yana ilanlara başlamış olan firma, Türkiye’nin pekçok ilinde alımlarını yapacaktır.

Doğuş Otomotiv insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de isuzmanim.com olarak sizler için Doğuş Otomotiv Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Doğuş Otomotiv Açık Pozisyonlar

– 2. El Satış Danışmanı,
– Kaporta Teknisyeni,
– Yedek Parça Sorumlusu,
– Müşteri İlişkileri Sorumlusu,
– Servis Müdürü,
– Hasar Dosya Takip Memuru.

Doğuş Otomotiv personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler İnternet sitemiz  isuzmanim.com’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle isuzmanim.com  Doğuş Otomotiv gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmaktadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/dogus-oto-pazarlama-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c5094-p29977/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir