e-Kitap Yazarlığı İle Para Kazanın

İnternet ekstra bir kazanç sağlayan, doğru kullanıldığında bilinçli insanlar için mükemmel bir hazinedir. Özellikle çağımızın ekonomik şartları gereği herkes ekstra bir kazanca ihtiyaç duyar hale geldi.  Bu kazancın büyük çoğunluğu da artık internet üzerinden sağlanır konumdadır. Herkes kendi ilgi ve alanları doğrultusunda internetten farklı şekillerde kazanç sağlamaktadır.  Son dönemlerde internet üzerinde bir e-kitap fırtınası kendini göstermektedir. Artık insanlar hem maddi olanaksızlıklardan ötürü internette e-kitaplara yönelir oldu.
E-kitaplar, normal kitaplara göre daha kullanışlı hale geldi. Bu yüzden artık internet ortamında da kişilerin e- kitap yazarak para kazanması da kolay hale gelmiştir.  Eğer kelimelerinize güveniyorsanız, bir kitap yazmanın hevesi içerisindeyseniz hiç vakit kaybetmeden bilgisayarınızı açın ve kendi kitabınızı yazmaya başlayın. Son dönemlerde farklı yazı programları ile birçok insan bugün önce e-kitap yazarı oldu, şimdi ise kendi kitabını bastırarak tanınmış bir yazar konumuna geldi.

E-Kitap yazarak para kazanmak, yazı yazmayı seven, hayal gücü yüksek insanlar için eşsiz bir fırsattır. Ancak normal bir kitap yazarken yazarlar nasıl bir özveriyle kendini programlıyorsa e-kitap yazarları da e-kitap için özveri gösterip, kitabın devamlılığını sağlamalıdır.  E-kitap yazmak elbette ki kolay bir şey değildir. Türü ne olursa olsun kitabınız ilgi çekici be okumaya değer içerikte olmalıdır. Birçok kişi tarafından basımı istenecek türden bir kitap olması sizin maddi bakımdan yükselmenizi sağlayacaktır.
İnternette fenomen olmak bilindiği gibi hem çok kolay hem de çok zordur. Bu popülerliği e-kitap yazarı olarak sağlamak çok gurur verici bir şeydir.  E-kitabınızın yazımı bittikten sonra kitabı doğru olarak ücretlendirmeniz gerekir. Elbette ki kitap içeriği, sayfa sayısına göre bunu kendiniz en doğru şekilde belirlemeniz gerekiyor.

E-kitap yazarak para kazanmak için e- kitap dosyalarının düzgün şekilde kopyasını alarak ilgili yayın evlerine yollamak çok akıllıca olur. Kitabınızın satışı için en önemli nokta kitap tasarımınızdır. Bu yüzden e- kitap tasarımını yaparken dikkat çekici olmasına özen gösterin.  Son olarak e –kitabınızın tanıtımı için sosyal medya aracılığı ile reklamınızı verin.  Bu sayede sizde internette e-kitap yazarı olarak ünleneceksiniz.

e-Kitap Yazarlığı İle Para Kazanın” için 14 yorum

 • Merhabalar;
  On parmak klavye kullanabiliyorum ve yazım, tez kurallarına hakimim. Bu konuda tecrübem de var. Yardıma ihtiyacı olanlara destek olabilirim. Teşekkürler

  Yanıtla
 • Bu konuda tecrübem var. Kisa zamanda çok iş diyorum. Adana

  Yanıtla
 • Diyarbakır’da oturuyorum eğer benimle iletisime geçerseniz çok mutlu olurum iyi çalışmalar

  Yanıtla
 • istanbuldayım. sizinle çalışmak isterim

  Yanıtla
 • Klavyem iyidir. İşe ihtiyacım var. (Ankara)

  Yanıtla
 • Daha öncede öykü kitabı yazmıştım. Bu işi yapmayı çok istiyorum.

  Yanıtla
 • Kitap okumayı çok seviyorum ve yazmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız pişman olmaz siniz kendime güveniyorum.

  Yanıtla
 • E kitap yazabilirim.guzel fikirlerim var

  Yanıtla
 • merhaba, Kocaeli Gebzede oturuyorum uzun yıllardır pc bilgim var dır. severek yaparım acil işe ihtiyacım var.

  Yanıtla
 • İstanbul Avcılar’da ikamet ediyorum e-kitap yazmak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim
  Teşk.ler
  İyi Çalışmalar

  Yanıtla
 • İstanbul Maltepe de oturuyorum e-kitap yazmak istiyorum.

  Yanıtla
 • Izmir karsiyakada oturuyorum.universite mezunu ev hanimiyim.bu isi yapmak istiyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir