Ek İş Veren Firmalar

Ev hanımları için son zamanlarda ek gelir elde etmek amacıyla sıkça kullanılan ek işler oldukça kolaydır. Ek iş ilanlarına internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ek iş yaparak para kazanmanın yolları oldukça fazladır. Bunlar arasında evlere temizliğe giderek para kazanma, süs eşyası yaparak para kazanma, evde kozmetik ürünü satışı yaparak da ek gelir elde edilmektedir. İnternet siteleri üzerinde birçok ek işveren firmaların ilanı bulunmaktadır. Ek işveren firmalarda malzemeler firma tarafından verildiğinden dolayı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde Kozmetik Ürünleri Satışı ile Para Kazanma

Evde para kazanmak isteyen ev hanımları için iyi bir fırsat olan kozmetik ürün satışı ile ek gelir elde edebilirsiniz. Evde kozmetik ürünü satışı yaparak aileniz için ek gelir sağlayabilirsiniz. Kozmetik ürün satıcısı olan firmalar ürünlerinin daha iyi satılabilmesi için katalogları dağıtmaktadır. Kozmetik ürün satışı yapan firmalara üye olarak onlar için yapacağınız satıştan elde edeceğiniz gelirin bir kısmı size evde ek iş karşılığı olarak verilmektedir. Ne kadar çok kozmetik ürünü satışı yaparsanız o kadar çok para kazanma imkânına sahip olabilirsiniz.

Evde Para Kazanmanın Yolu

Evde para kazanmanın birçok yolu vardır. Ev hanımları için ek gelir elde etmek amacıyla piyasada bulunan ek işler iyi bir fırsattır. Evde ek iş veren firmalar internet üzerinde oldukça fazladır. Evde para kazanmak isteyen ev hanımları kozmetik ürünlerin satışını yaparak bu satıştan elde edilecek gelirin bir kısmını kendileri almaktadır. Misafirliğe gittiğiniz yerlerde veya gün toplantılarında kozmetik ürünlerin tanıtımını yaparak kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Çok satış yapmak çok para kazanmanızı da sağlamaktadır. Ek gelir sağlamak için evde para kazanma yollarından istediğinizi sizde seçebilirsiniz.

Ek İş Veren Firmalar” için 6 yorum

 • 26 Ocak 2017 tarihinde, saat 21:54
  Permalink

  Merhabalar öncelikle..Giresun/bulancak da oturuyorum.ev hanımıyim.bos vakitlerimi değerlendirmek ve evde çalışıp kendi parami kazanmak istiyorum.daha önce sticker yapıştırma işi yapmıştım..paketleme katlama iplik temizleme poşetleme işlerini de rahatlıkla yapabilirim.umarim dönüş olur.cok isterim çalışmak..

  Yanıtla
 • 25 Ocak 2017 tarihinde, saat 14:33
  Permalink

  Afyon el becerim var..ve ise cok ihtiyacim var

  Yanıtla
 • 8 Ocak 2017 tarihinde, saat 19:47
  Permalink

  İst yenibosna evde ek iş istiyorum

  Yanıtla
 • 5 Ocak 2017 tarihinde, saat 14:54
  Permalink

  Uclu prize isi icin nereyi aramam lazim

  Yanıtla
 • 2 Ocak 2017 tarihinde, saat 09:45
  Permalink

  Ankara-keçiören
  Dönüş yapmanızı bekliyorum.

  Yanıtla
 • 25 Aralık 2016 tarihinde, saat 19:43
  Permalink

  Bes kisilik ekibim vardir hızlı ve temiz calisiriz bu ise cok ihtiyacim var ilginizi bekliyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir