Evde Çeyiz İşi Yaparak Para Kazanma

Özellikle genç kızlar çeyiz hazırlığı yaparken kendi istedikleri eşyaların evinde olmasını istiyorlar. Yeni evlerinde kullanacakları malzemeleri tercih ettikleri model ve renklerle süslemek istiyorlar. Eskiden yapılan çeyiz hazırlığının yanı sıra son yıllarda tekrar gündeme gelen el işi çeyiz ürünleri oldukça dikkat çekmektedir. Son dönemlerde tekrar favori olduğundan evde çeyiz işi yapmak istiyorum diyen kişilerin sayısı da artmış oldu.

Evde Çeyiz İşi Nasıl Yapılır?

Evde çeyiz işi yapmak isteyenler çeyiz içerisinde yer alacak olan ürünleri kendileri evlerinde hazırlayarak çeşitli mecralarda satmaya başlayarak para kazanmayı hedeflemişlerdir. Evinizde sabunluk, dantel, havlu yada başörtüsü işleyerek bunları çeyiz hazırlığında olan kişilere satabilir ve evinizin bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.
İnternet üzerinde sıkça karşılaşılan kişisel ilanlarda evde çeyiz işi yapmak istiyorum diyen kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu işi meslek haline getirmiş kişiler genellikle internet üzerinden de bunların satışını yapabilmektedir. Çeyiz malzemeleri oldukça ilgi gören malzemelerdendir.
Çeyiz içerisinde yer alan ya da kendi hayal dünyanızı kullanarak ürettiğiniz herhangi bir çeyiz malzemesini hazırlayarak satışa sunabilirsiniz. Evde çeyiz işi yaparak para kazanmak isteyen kişilerin çoğu normal iş yaşamında çalışmaya müsait olmayan kişilerin tercih ettiği fakat ek gelir elde etmek isteyen kişilerinde bu işi yaptıkları bilinmektedir.

Eve Çeyiz İşi Verenler

Evinde ek gelir imkanı bulunan bir çok kişi çeyiz işi yaparak bu işten kazanç sağlayabilmektedir. El becerisi isteyen bu iş çeyiz hazırlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Evde çeyiz işi yapmak keyifli olduğundan bu işi sevenler çevrelerinin de desteği ile müşteri edinebilmektedirler.
Ek kazanç kapısı olarak tercih edilen çeyiz malzemeleri talep gören işlerden biridir. Eğer bu tarz işleri yapmaktan keyif alıyorsanız evinizin rahatlığında rahat bir şekilde siparişler oluşturarak para kazanabilirsiniz.

Evde Çeyiz İşi Yaparak Para Kazanma” için 11 yorum

 • 27 Ocak 2017 tarihinde, saat 15:23
  Permalink

  el becerim vardır. ilgilenirseniz istanbul /eyüp
  Evde Çeyiz İşi Yaparak Para Kazanma

  Yanıtla
 • 4 Ekim 2016 tarihinde, saat 09:19
  Permalink

  Her türlü Çeyiz işi arti kutu kaplama tesbih süsleme nikah şekeri kokulu taş işi itina yapılır yaptıklarım isterim görebilirsiniz istanbul /Sarıyer’de oturuyorum

  Yanıtla
 • 26 Eylül 2016 tarihinde, saat 15:29
  Permalink

  Merhabalar,
  Uzun yıllar makina nakışı kursuna gittim. El becerim ve yeteneğim bu kapsamda iyidir. Sizinle bu konuda uzman olarak çalışabilirim. Şimdiden teşekkürler??

  Yanıtla
 • 1 Eylül 2016 tarihinde, saat 23:20
  Permalink

  Çok güzel çeyizlik işler yapıyorum siparis alabilirim feysten ve instagram da ulaşabilirsiniz

  Yanıtla
 • 15 Temmuz 2016 tarihinde, saat 19:29
  Permalink

  Harika çeyizler yaparım istediğinizherşeyi İstanbul istoç civarında oturuyorum lütfen beni arayınız

  Yanıtla
 • 8 Temmuz 2016 tarihinde, saat 00:18
  Permalink

  Harika lif yaparim her model desen

  Yanıtla
 • 9 Haziran 2016 tarihinde, saat 21:16
  Permalink

  ben evde ceyiz yaparak para kazanmak istiyorum

  Yanıtla
 • 9 Haziran 2016 tarihinde, saat 21:14
  Permalink

  ben evde ceyiz hazirlayip satmak istiyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir