Evde Kurabiye Yapıp Satarak Para Kazanma

Son dönemlerde butik kurabiye ve pasta yaparak evine ek gelir getiren kadınların sayısı oldukça çoğaldı. El becerisi olan ve mutfakta başarılı olan kadınların özellikle özel günler için kurabiye yapıp satma işinden ek gelir elde etmek çok daha kolaylaştı.

Bu evde ek iş için gerek eğitim alarak gerekse çeşitli mecralardan öğrenerek bu işe kalkışan çok kadın bulunmaktadır. Doğum günü, nişan, kutlama ve hediye amaçlı yapılan kurabiyeler çeşitli modeller verilerek ambalajlanıp satılabilmektedir.

Evde kurabiye yapımında kullanılan kalıplar ve şeker hamuru ile müşterilerinizin isteğine göre şekilli kurabiyeler yapıp bundan ek gelir elde eden kadınlar özellikle evlerinde bütçeye katkıda bulunmaktadırlar. Kolay ve pratik bir şekilde yapılan bu işlemler her ev hanımının ya da ek gelir kazanmak isteyen kişilerin başvurduğu bir iş kolu haline gelmiştir.

Özel günler için kurabiye yapıp satmak için kurabiye malzemelerinize bir maliyet belirleyerek sahip olduktan sonra müşterilerinize çeşitli şekillerde sunumlar yaparak ve uygun fiyatla sunarak satış yapabilirsiniz. Kurabiye yapımı kolay olduğundan bu işin tek zorluğu şeker hamuru ile süslemelerin yapılmasıdır. Bu süslemelerde kullanılacak malzemelerinizi de pasta malzemeleri satan yerlerden ya da internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Kurabiye modelleriniz ne kadar çok olursa müşterilerin sizi tercih etmesi daha kolay olacaktır. Ayrıca kurabiyelerde baskı da kullanabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin logolarının yer aldığı kurabiyeler yaparak onları daha mutlu edip sipariş toplayabilirsiniz. Özel günler için yapılan kurabiyelerin ambalajlarında da daha süslü malzemeler seçerseniz bu da sizler için avantaj olacaktır. Genellikle minik poşetleme ve kurdele ile bağlama ambalajı kullanılmaktadır. Dilerseniz bu ambalaj seçenekleri için de malzeme satın aldığınız yerlerde çeşit bulabilirsiniz.

Evde Kurabiye Yapıp Satarak Para Kazanma” için 13 yorum

 • Acil ek ise ihtiyacim var her türlü kurabiye yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 • tüm Şehirlere kargo gönderimi yapilir

  Yanıtla
 • butik kurabiye yapıyorum özel günlerinize özel modellemelerle. dilerseniz mail atin ornek gönderebilirim…

  Yanıtla
 • Feysten ve instagram da ulaşabilirsiniz

  Yanıtla
 • Ben evde özel günler için butik kurabiye yapıyorum istanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum lütfen bana ulaşırsınız sevinirm.

  Yanıtla
 • Ben evde özel günler için butik kurabiye yapıyorum istanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum lütfen bana ulaşırsınız sevinirim

  Yanıtla
 • istanbuldayım. daha öncede kurabıye yapmış ve süslemiştim. tecrubem var

  Yanıtla
 • MERVE DERMAN
  AKÇAABAT/TRABZON
  [email protected]
  BİREYSEL ÇALIŞMA
  NİŞAN VE DOĞUM GÜNLERİ İÇİN YAŞ PASTA VE KURABİYELER HAZIRLADIM. KENDİME GÜVENİYORUM. YETENEĞİMİ FIRSATA DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORUM.

  Yanıtla
 • Kartal’da oturuyorum kurabiye yapıp satmak istiyorum

  Yanıtla
 • Merhaba ben emine ankarada ikamet ediyorum evde şeker hamurlu kurabiyeler yapıp satmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • Acil is ariyorum

  Yanıtla
 • Merhaba Ben BURCU Kocaelide ikamet ediyorum. Evden butik kurabiye yapıp satmak istiyorum. Şeker hamuru ile süsleme yapılır…

  Yanıtla
 • merhaba ben jale evde ek gelir istiyorum bursada oturuyorum sitemdede göreceginiz gibi bu iş ile ugraşıyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir