Evde Pul Boncuk İşi

Son yıllarda evde yapılan ek işlerin sayısı ciddi anlamda artış gösterdi. Aile bütçesine katlı sağlamak isteyenler, öğrenciler, ev hanımları hatta erkekler bile evde ek iş yaparak para kazanmaya çalışıyor.

Evde ek iş yapma imkanları neredeyse bütün illerde ve bütün ilçelerde mevcut. Önemli olan evlere iş veren firmaları veya şahısları bulabilmek. Fakat evlere iş veren firmalar konusunda da dikkatli olmanız gerekir. Hiç tanımadığınız veya daha önce evlere iş verdiğini duymadığınız şahıslara veya firmalara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kötü niyetli dolandırıcılar iş yaptırıp paranızı vermeyebilir. Bunlara karşı önlem alarak çalışmalısınız.

Evde yapılan ek işler arasında kadınlar ve öğrenciler tarafından en çok tercih edilen grup ta Evde Pul Boncuk İşidir. Pul boncuk işinde, size verilen kumaşlara, örtülere, gelinliklere, yastık kılıflarına, kıyafetlere işleniyor. Pul yada boncuk işleme işinde her zaman olduğu gibi parça başı çalışılıyor. Bu gibi işleri tek başınızda da yapabilir yada grup haline daha seri de yapabilirsiniz. Genellikle grup çalışanlar seri olduğundan dolayı daha fazla kazanıyorlar. Bu gibi işlerde önemli olan hızlı ve temiz iş yapmaktır.

Evlere İş Veren Firmalar arasından pul boncuk işi veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişimi de www.isuzmanim.com sitemiz sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

İş verenler ve evde iş yapmak isteyenler yazımızın altına yorum bırakarak ne gibi işler yaptığınızı yazabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar da, yorumlardaki okuyucularımız arasından çalışmak isteyenleri seçebilir iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir