Evde Reçel Yaparak Para Kazanmak

Evde Reçel Yapıp Satarak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezleri, babaannemizin, anneannemizin sofralarından ve mutfakların eksik olmayan o en tatlı reçeller ! Kişiye büyük kazançlar sağlayan evde reçel yapıp satmak çok popüler bir konu. Televizyonlarda neredeyse tüm haber kanallarınca bu para kazanma yönteminin sırları açıklandı ve aslında kadınların yorulmadan da para kazanabileceği bir sektör sonunda bulunmuş oldu. İnsanlar evde reçel yapıp satan kişilerin açtığı tezgahlara daha fazla yöneldi ve sonunda hazır reçel almaktan vazgeçti. 2016 da daha da büyümesi beklenen evde reçel yapıp satarak para kazanma işi daha da büyüyecek gibi görünüyor.

Maliyeti Az Kazancı Büyük

Reçel dediğimiz o güzel, tatlı mı tatlı geçmiş hatırasını hazırlamak için bir çok meyve kullanılabilmekte. Sadece şeker ve alınacak meyve maliyeti olan reçel yapımında kişi harcadığından daha fazlasını kazanarak kara geçiyor ve yaptığı işi sürekliliğe döndürerek ciddi kazançlar elde edebiliyor. Kavanozlarını da istediği şekillerde süsleme imkanı bulan kişiler bir nevi kendi reklamlarını da bu sayede yapmış oluyor.  İsteyen kumaş parçalarıyla kapattığı kavanoz kapaklarını isteyen sadece kurdele bağlayarak sergiliyor. Ama sergisinden çok tatlarının önemli olduğu reçellerin de doğal olduğu için güzel olmama imkanları da mümkün olmuyor elbette.

Yapabilir miyim Düşüncesi ?

Evde Reçel Yaparak Para Kazanmak yazısını okuduktan sonra kafanızda ‘’Yapabilir miyim ? ‘’ düşüncesi oluştuysa hemen harekete geçin. Çünkü vakit kaybetmeniz için hiçbir neden yok. Bu işle batma riskiniz olmadığı için vakitten öte de kaybedecek hiçbir şeyiniz kalmıyor. Reçellerin satılmaması imkansız. Doğallıktan uzak kalmış günümüz reçel fabrikalarını sekteye uğratarak varlığını uzun süre sürdürecek bu işle para kazanmanız mümkün. Yapacağınız tek şey en az 5 kavanoz alıp, dilediğiniz meyveden ya da gül gibi bitkilerden reçeller yapıp uygun pazarlarda satabilmeniz. Alıcısının mutlaka çıkacağı reçel pazarlarında adınızdan söz ettirebileceğiz gibi, reçel pazarının aranan reçelcisi de olmanız çok olası. Özellikle yeni neslin hiç doğal reçel tatmamış çocuklarına yapılabilecek en büyük katkılardan biri de birilerinin hala doğal reçel yapıp satması ve o çocuklara ulaştırabilmesi olacaktır.

Evde Reçel Yaparak Para Kazanmak” için 4 yorum

 • DİLEK DERMAN-MÜNEVVER ÇELİK
  AKÇAABAT/TRABZON
  [email protected]
  2 KİŞİ
  KÖYÜMÜZDE PEK ÇOK MEYVEMİZ BOLCA BULUNMAKTA VE BİZDE SÜREKLİ REÇEL VE KOMPOSTO YAPMAKTAYIZ. SİZLER İÇİN DE ÇEŞİTLİ MEYVELERDEN HİJYENİK SAĞLIKLI VE TAZE REÇELLER YAPACAĞIZ. GERİ DÖNMENİZİ BEKLİYORUZ.

  Yanıtla
 • Beykoz, Çubuklu’da oturuyorum. evde iş yapmak istiyorum.

  Yanıtla
 • İşe ihtiyacım var 05379392335

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir