Evde Sabun Yaparak Para Kazanma

Evde para kazanmak isteyen kişilerin belki en çok istediği ve en çok zevk alarak yaptığı işlerden biride sabun yapma işidir. Birçok kişi bu işi merak ettiği gibi bu işi hobi olarak yapanlarında sayısı az değildir. Fazla maliyet gerektirmeyen bu iş farklı uğraş olması nedeniyle dikkat çekmekte ve herkesin yapmak isteyeceği bir iş halini almaktadır. Bu yazımızda size evde sabun yapma işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Sabun bildiğiniz üzere her zaman kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir gereçtir. Hal böyle olunca piyasası geniş olmakla birlikte,sizin içinde bir ek gelir kapısı olabilmektedir. Sizde sabun yapıp satarak gelir elde etmek düşüncesindeyseniz,öncelikle yapım ve pazarlama konusunda kendinizi geliştirmeniz şarttır. Dekoratif ve görsel açıdan dikkat çeken sabunlar çok fazla talep görmektedir. Sizde yaratıcılığınızı konuşturarak çok fazla müşteri kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki videodan pratik ve kolay bir şekilde nasıl sabun yapabileceğinize dair bilgiler edinebilirsiniz.

Sabun yapımında ne çeşit parfüm kullanımından tutun, çiçekten yada yaprağından sabunun içine yerleştirerek  hem hoş bir koku hemde güzel ve şık bir görüntü elde etmeniz mümkün olmakta. Yaptığınız sabunları teker tekerde satacağınız gibi çeşitli sepetler içinde birbirine benzer banyo ürünlerini de koyarak farklılık yaratır ve müşteri çekebilirsiniz.

Evde Yapılan Sabunu Nasıl Satabilirim?

Ürünü imal ettiniz fakat satacak piyasa mı bulamıyorsunuz? Bu durumda biraz daha büyük düşünmeye karar vermelisiniz.Yöresel pazarlar yerine, otantik ürünler satan mağazalar veya banyo,temizlik ürünleri satan mağazalarla anlaşarak ürünlerinizi bu mağazaların vitrinlerinde sergileyebilirsiniz. Ayrıca kendinize özel bir web sitesi hazırlayarak ta İnternet üzerinden satış yapabilirsiniz. Günümüzde İnternet üzerinden online alışveriş çok tercih edilmektedir.

Evde Sabun Yaparak Para Kazanma” için 5 yorum

 • 2 Ağustos 2016 tarihinde, saat 23:48
  Permalink

  Bende sansimi denemek istiyorum afyon ihsaniyede oturuyorum 23 yasindayim

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2016 tarihinde, saat 15:43
  Permalink

  eskişehirde yaşıyorum paraya ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim daha önceden de bu işi yaptım kolaylıkla yapabilirim [email protected]

  Yanıtla
 • 17 Şubat 2016 tarihinde, saat 22:13
  Permalink

  Bursa Nilüfer’de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum geniş gurup kurma imkanım var yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • 21 Eylül 2015 tarihinde, saat 19:38
  Permalink

  Ben sabun kursundan diplomam var sabun isini seviyorum bu ise ihtiyacim var bana donerseniz lutfen

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir