Evde Tesbih Süsleme İşi

Birçok kişi evde yaptığı ek işlerle geçiminin sürdürmeye çalışıyor. Günümüzde evde yapılacak işlerle ek gelir kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Birçok kişi de evde çalışarak para kazanmayı sürdürüyor. Evde yapılan el emeğine dayalı işlerden birisi de tesbih süsleme işi. Tesbihleri süsleyerek para kazanmak ister misiniz? İşte tesbih süsleme işi ile para kazanma yolları…

Kişiye Özel Tesbih

Tesbihlerin hediyelik, çeyizlik veya zevk için süslenmesi ile yeni bir iş kolu ortaya çıktı. Marifetli hanımların tesbihleri süsleyerek satması ile yeni bir iş kolu gelişti. Mevlütlerde, doğum, hacı, umre ziyareti nedeniyle gelen konuklara dağıtmak üzere tesbihler çiçekler, püsküller ve nazar boncukları ile süsleniyor.

Bu işi evlerinde yapan kişiler bu yolla para kazanıyor. Evlere tespih süsleme işi veren kişiler ve dükkanlar var. Bu işi ister onlardan malzeme alarak yapılmış olarak satarak, isterseniz de kendi müşterilerinizi bulup sipariş alarak yapabilirsiniz. Evlere tesbih süslemesi veren firmalar sayesinde daha az para kazanabilirsiniz. Ancak internetten, kermeslerde, eş- dost kanalıyla evde yapılan süslü hediyelik tesbihleri pazarlayabilirsiniz. Evde tesbih süsleme işi ile ilgili iş isteyen, iş yaptırmak isteyenlerin yorum bölümüne adı-soyadı ve şehrini yazması yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir