Evlere Temizlik İşi

Merhaba değerli iş arayanlar. Temizlik işi ile para kazanmak için yapılacak işlerden birisidir. Kapsamlı bir iş olan temizlik işini enerjisi yüksek olan sağlıklı ve dinç bireyler kolaylıkla yapabilir. Temizlik işi yapacak olan bireyler hiç bir zaman işsiz kalmazlar. Nedeni ise piyasada ev ve işyerleri için temizlik personeli arayan o kadar çok kişi ve firma var ki.

Evlere temizliğe giden bireyler cam temizleme, halı koltuk temizliği, banyo mutfak temizliği gibi evin genel işlerini yapıyorlar. Ev temizliği yapanlar günlük 150 – 200 TL içinde para kazanma fırsatı yakalayabiliyor. İşini iyi yapan temizlikçiler haftanın 5 – 6 günü dolu oluyor. Memur maaşını geçen oranda kazanç elde ediyorlar.

Ancak iş yerlerinde çalışan temizlik elemanları sosyal haklarını alıyorlar. Aylıkları düzenli oluyor. Genellikle çay ve temizlik işini bir arada yürütüyorlar. İşkur duyurularında en fazla çay ve temizlik işi yapacak personel aranıyor. Ev temizliğinden ek olarak az yorucu iş olan ofis temizliği işini de düzenli geliri olmasını isteyenler, ilköğrenim mezunu olduğu için başka iş bulamayanlar yapıyor.

Ancak temizlik işi yapanlar en az, fiyatla çalışanlardan ek olarak iyi para kazanıyor. İş olsun da her halükarda diyenler için en kolay bulunacak iş temizlik işidir. Temizlik işini tam gün, yarım gün veya saatlik olarak yapabilirsiniz böylelikle daha çok müşteri kitlesine ulaşmış olursunuz. Bu işi yapanlar genellikle işleri kulaktan kulağa yayılma yöntemiyle buluyorlar. İşinizi iyi yaparsanız temizliğe gittiğiniz kişiler sizleri arkadaşlarına illaki tavsiye edecektir. Bu işte müşterinin güvenini kazanmak da olmazsa olmazdır.

Evlere Temizlik İşi” için 8 yorum

 • 24 Aralık 2016 tarihinde, saat 17:15
  Permalink

  Iskur guvencesiyle guvenilir kisilerle calismak istiyorum

  Yanıtla
 • 6 Mayıs 2016 tarihinde, saat 11:38
  Permalink

  Sakarya

  Yanıtla
 • 7 Mart 2016 tarihinde, saat 16:19
  Permalink

  slm evlere temızlık isi yapmak ıstıyorum istanbul

  Yanıtla
  • 15 Mart 2016 tarihinde, saat 13:35
   Permalink

   nasıl irtibata geçebiliriz tuğba hnm

   Yanıtla
 • 27 Ocak 2016 tarihinde, saat 18:22
  Permalink

  Evde ek is olarak temzilik isini yapmak isteyenler mail adresime mesaj atabilirler: ahmetkadir2091gmail.com

  Yanıtla
 • 9 Ocak 2016 tarihinde, saat 15:27
  Permalink

  Ankarada yaşıyorum daha öncede temizlik işlerinde çalıştım ulaşmanızı bekliyorum

  Yanıtla
 • 3 Aralık 2015 tarihinde, saat 22:02
  Permalink

  İzmit kocaeli Kuruçeşme oturuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir