Garanti Bankası Personel Alım İlanı

Türkiye’de bankacılığı farklı bir boyuta taşıyan sürekli yeniliklerle müşterilerinin karşısına çıkan Garanti Bankası personel alımı yapacağını duyurdu. Geçtiğimiz yıl yüzlerce personel alımı yapan Garanti Bankası farklı zamanlarda ilanlar yayınlayarak personel alımı yapacaktır. Bankacılık sektöründe iş arayanların beklemekte olduğu Garanti Bankası personel alım ilanları yayınlandı.

Ülkemizin köklü bankalarından birisi olan Garanti Bankası Personel ihtiyacını karşılamak için Kendi kariyer sayfasından alımları gerçekleştiriyor. Yeni mezun olan üniversite öğrencileri ve öğrenci olanlara da iş imkanın sunan Garanti bankası kendi kurmuş olduğu kariyer veritabanından alımlarına devam ediyor.
Garanti bankası tarafından yeni açılan ilanlarda bir çok kişiye çalışma imkanı sunuyor açık pozisyonların başında Gişe Asistanı,Merkez satış temsilcisi,Müşteri temsilcisi,Telefon bankacılığı uzmanı, gibi pozisyonlarda Alımlar yapan Garanti Bankası özellikle gençlerin kariyer hedeflerini yakalaması için destek oluyor sizlerde Garanti Bankası Bünyesine dahil olabilmek için İş Başvurusunda buluna bilirsiniz.

Garanti Bankası personel alımı ilanları yılın belirli aralıkların da yapılmaktadır. Sitemiz özellikle Garanti Bankası gibi büyük şirketleri yakından takip edip verilen iş ilanlarını sizlerle günlük olarak paylaşmaktayız. Garanti Bankası tarafından yayınlanmış yaklaşık 25 civarında pozisyon için alım yapılacaktır.
İş ilanları internet üzerinden anlaşılan bir kaç kariyer sitesi tarafından yapılmaktadır. Siteler üzerinden verilen ilanlara başvuru yaparak cv oluşturmanız gerekmektedir. Peki Garanti Bankası hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak birlikte inceleyelim.

♦ DIŞ TİCARET VE KREDİLER ASİSTANI,
♦ GİŞE ASİSTANI,
♦ ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANI,
♦ MERKEZİ İNCELEME YETKİLİSİ,
♦ TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
♦ SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİ.

Garanti Bankası personel alımları  yukarıda verilen pozisyonlar için yapılacaktır. Kariyer yapmak isteyen ve bankacılık sektöründe iş arayanlara iş imaknı sunan garanti bankasına iş başvurmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanıp başvuru yapabilirler.

Söz konusu firma ile ilgili iş ilanları, personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, iş başvurusu ve güncel açık pozisyon sayıları için güncelleme yapılmış olabilir. Bu yüzden güncel bilgiler için lütfen bağlantıyı ziyaret ediniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir