Garanti Bankası Personel Alımı İş İlanları

Türkiye’nin her köşesine şube açan ve her geçen gün  büyümeye devam eden Garanti Bankası, Ülkemizin her köşesinde personel almaya devam etmektedir. Fakat son yıllarda çok ciddi yaptığı ataklar ile gündeme gelmesi ve insanlar tarafından da tercih ediliyor olması, işe girmek isteyen birçok kişiyi de heyecanlandırdı diyebiliriz.
Garanti İnsan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İş ilanlarını inceleyebilir, banka hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.  Garanti İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları İsterseniz beraber inceleyelim.

Uygun Pozisyonlar:
– GİŞE ASİSTANI,
– İLETİŞİM ASİSTANI,
– ARŞİV ASİSTANI,
– TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ.

Garanti personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi-is-ilanlari?firma=16397

Garanti Bankası Personel Alımı İş İlanları” için bir yorum

 • 5 Haziran 2016 tarihinde, saat 03:01
  Permalink

  merhaba
  özel bir bankada tarım bankacılığı portföylüğünü yapmaktayım 2000 aktif müşterim var
  sizinle kobi tarım bankacılığında çalışmak isterim
  sayg

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir