Gizlilik Politikası

logos

°

isuzmanim.com olarak telif ihlali içeren içerik konusunda titiz davranıyoruz, bu amaçla yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını titizlikle ve gayretle korumayı amaçlıyoruz.

°

isuzmanim.com sitesinde bulunan içeriklerin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız iletişim sayfamızdan isuzmanim.com yöneticileri ile iletişime geçerek içeriğin incelenip yayından kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bildirimin tarafımıza ulaşmasını takip eden 3 iş günü içerisinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır.

°

Sitemizde iş arayan ve iş verenlerin gerçekleştirdiği tüm işlemler ücretsizdir. isuzmanim.com iş arayan ve iş ilanı ekleyen kişilerden hiç bir ücret talep etmez. Sitemizin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu taahhüt etmez. isuzmanim.com ilan ve iş başvurularını güncel medya organlarından ve resmi kurumların İnternet sitelerinden derlemektedir. 

°

Ziyaretçilerimiz kendi güvenlikleri için haberlerimizin altına yapacakları yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan isuzmanim.com ve editörleri sorumlu tutulamaz.

°

Aşağıda E-mail adresimizi kullanarak  bize ulaşabilirsiniz…

Saygılarımızla…

[email protected]