Goodyear Personel Eleman Alımı İş İlanları

Merhaba değerli iş arayanlar Dünyanın en büyük lastik firmalarından biri olan Goodyear 1898 yılında ABD Ohio’da ronbölgesinde kuruldu. Bugün yaklaşık 72.000 çalışanı bulunan Goodyear, 22 ülkede 53 tesiste üretim, 185 ülkede ürün ve hizmet sunuyor. Sizde Goodyear firmasında çalışmak kariyerinizde yükselmek istiyorsanız bu güncel, açık iş pozisyonlarını inceleyerek kendinize uygun olan iş ilanına iş başvurusu yapabilirsiniz.
Goodyear insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de haberprestij.com olarak sizler için Goodyear  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Goodyear Açık Pozisyonlar
– Maintenance & Project Engineer,
– Compounder,
– Maintanence Engineer,
– Technical Service Engineer.

Goodyear personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  haberprestij.com’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle haberprestij.com  Goodyear gibi büyük Lastik Üreticilerini takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Goodyear İş Başvurusu İçin:
http://www.kariyer.net/goodyear-lastikleri-t-a-s-is-ilanlari-c1015-p161/

Goodyear Personel Eleman Alımı İş İlanları” için bir yorum

  • 13 Mart 2016 tarihinde, saat 10:22
    Permalink

    Merhaba ben kardeşim için yazıyorum 2 yıllık ünversite mezunu askerlik görevini tamamlamıştır falan nekadar istediysede bir işe girememiştir yaşı 29 sizde anlarsınız ki günümüz Türkiye’sinde ise yerleşmek gerçekten büyük bir problem çok çalışkan dir kendi bunyenizde onada bir iş verirseniz herseyden önce büyük bir sevap yapicaksin iz çünkü ise ihtiyacimiz var şimdiden teşekkür ederim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir