Hafta Sonu Ek İş İmkanı

Ülkemizde çalışma şekli genel olarak hafta içi mesaisi olarak uygulanmaktadır. Dolayısıyla çalışanlarımızın hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri tamamı olmasa da çoğu vakit boş geçmektedir. Bu vakitlerimizi boş geçirmek yerine bize uygun olan hafta sonu ek iş imkanlarından faydalanabilir, hem vaktimizi değerlendirmiş, hem de bütçemize katkı sağlamış oluruz. Bütçemizin yeterli gelmemesi, ihtiyaçlarımızın her geçen gün artış göstermesi çoğumuzu hafta sonu ek iş yapmaya yöneltmektedir. Bu konuda oldukça geniş bir Pazar mevcuttur.

Çevremizde bir çok kuruluş, hafta sonu ek iş yapmak isteyenlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Evinizden çalışabileceğiniz gibi, part time olarak birçok iş yerinde çalışabilirsiniz. Sitemizde daha önce size ek iş olarak evinizde yapabileceğiniz işlere birçok örnek vermiştik. Evde nikah şekeri, lavanta keseleme, davetiye katlama, kına paketleme, poşet katlama vs. saymıştık.

Bazı işverenler bu tür işleri, hafta sonu evlere vermekte, her hafta düzenli olarak istemektedir. Dolayısıyla siz de herhangi bir iş yerine gitmeden, evinizde oturarak, hafta sonu ek iş yapmış olursunuz. Hafta sonu ek iş veren işverenlere ulaşmak çok zor olmamakla birlikte, yapmanız gereken sık sık sitemizi takip edebilir, bu konuda talebi olan iş yerleri hakkında bilgi alabilir, yorumlarınızı bırakabilir ve işverenin size dönmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hafta sonu ek iş imkanlarından faydalanabilir, kendinize ek iş imkanı yaratmış olursunuz.

Günümüzde ihtiyaçlar her geçen gün artmakta, aynı oranda çeşitlilik göstermektedir. Ve gün geçmiyor ki bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni bir fabrika, iş yeri, atölye açılmasın. İnsan ihtiyacı tükenmek bilmeyen çeşitlilik gösterdiğinden , bu ihtiyaçlara cevap verebilecek aynı oranda üretim sahaları açılmaktadır. Bu sahalarda çalışacak eleman ihtiyacı her zaman olacaktır, olmaktadır.

İşverenler sürekli çalışan elemanların tatil günlerinde, daha fazla üretim yapabilmek için hafta sonu çalışacak eleman aramaktadırlar. Bu konuda taleplerini İnternet siteleri aracılığı ile duyurmaktadırlar. Hafta sonu eleman çalıştırmak hem işveren için maliyeti düşürecek, hem de hafta sonu ek iş yapmak isteyen elemanlara iş imkanı sağlayacaktır. Çoğu zaman da hafta içi yapılan üretimlere ek olarak yapılması gereken işler için hafta sonu çalıştırılacak elemana ihtiyaç duyulur. İşte tam da burada siz evde oturan, boş vakti olan ve hafta sonu ek iş yapmak isteyen hanımlara, beylere ihtiyaç duyulur. Bunun için yapmanız gereken, sitemizi sık sık ziyaret etmek veya İnternet üzerinden aramalarınızla hafta sonu ek iş veren işverenleri tespit ederek irtibata geçmektir. Herhangi bir konuda yeteneğiniz varsa, ben bu işi iyi yaparım diyorsanız, boş vaktim var bütçeme katkı sağlamak istiyorum diyorsanız, hemen harekete geçebilir, size uygun olan hafta sonu iş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Hafta içinde asıl işinizi yapabilir, hafta sonu ek iş imkanları ile, ayır bir iş ayrı bir gelir elde edebilirsiniz.

İşte hafta sonu yapılabilecek ek işler

Hafta Sonu Ek İş İmkanı” için 14 yorum

 • 14 Ekim 2016 tarihinde, saat 10:00
  Permalink

  Merhabalar ben Demir 18:00 dan sonra ve hafta sonları müsait oluyorum her türlü elektrik Elektronik devre montajı vb. Bir cok sey gelir elimden. Saygılarımla

  Yanıtla
 • 5 Ekim 2016 tarihinde, saat 16:19
  Permalink

  Yas 27 ist anadolu yakası cevizli dragos

  Yanıtla
 • 26 Ağustos 2016 tarihinde, saat 13:55
  Permalink

  Haftaicivehaftasonuisariyorum2kisiyiz05318982243

  Yanıtla
 • 26 Temmuz 2016 tarihinde, saat 12:51
  Permalink

  Cumartesi pazar ek is istiyorum.29 yasindayim.elektronik soförlük ile ilgili ankarada ikamet ediyorum.

  Yanıtla
 • 23 Nisan 2016 tarihinde, saat 02:12
  Permalink

  Sakaryada oturuyorum okuyorum ve okul icin para lazim calismam lazim haftasonu ek is icin yardimci olursaniz sevinirim

  Yanıtla
 • 19 Nisan 2016 tarihinde, saat 21:34
  Permalink

  Ben ıstanbul kadikoyunde oturuyorum çok ihtiyacım var evde ek iş yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim

  Yanıtla
 • 22 Mart 2016 tarihinde, saat 19:39
  Permalink

  Istanbul’da Sarıyer’de ikamet ediyorum.Anaokulu öğretmeniyim.Yarı zamanlı olarak çalışıyorum.Ailemle yaşıyorum.Evde 4 kişiyiz.Evleceğim için ek gelire ihtiyacım var. İletişim : 05534945002

  Yanıtla
 • 3 Şubat 2016 tarihinde, saat 15:05
  Permalink

  Merhaba ben ercan ankara oturuyor ve hafta sonu ek is ariyorum

  Yanıtla
 • 7 Ocak 2016 tarihinde, saat 01:43
  Permalink

  Hafta ici ve hafta sonu is Ariyorum

  Yanıtla
 • 31 Aralık 2015 tarihinde, saat 18:09
  Permalink

  İst.gultepede.otruyorum.ev.yapilacak.ek.is.istiyorum

  Yanıtla
 • 19 Kasım 2015 tarihinde, saat 16:22
  Permalink

  Merhaba ek iş yapmak iştiyorum. Esenyurt – Beylikdüzünde ikamet ediyorum 2 kişiyiz

  Yanıtla
 • 5 Ekim 2015 tarihinde, saat 08:19
  Permalink

  Merhaba ben arzu tv programlarına ücretli seyirci götürülür servis aparatip yiyecek 0553 160 49 76

  Yanıtla
  • 19 Nisan 2016 tarihinde, saat 21:32
   Permalink

   Katılmak isterim hafta sonları mail atarsanız sevinirim ihtiyacım var çünkü çok mutlu olurum ıstanbul kadikoyunde ikamet ediyorum

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir