Hakkımızda

logos

Merhaba. isuzmanim.com İnternet sitesine hoş geldiniz.

isuzmanim.com iş ilanları, memur atamaları, ek iş, personel alımı, yurt dışı iş ilanları, iş fikirleri, banka sınavları, cv örnekleri, mülakat soruları, iş haberleri, bayilik, memur ve emekli maaşları kategorilerinde güncel bilgiler sunan, bu bilgiler karşılığında ziyaretçilerinden herhangi bir sebeple ücret talep etmeyen bir İnternet sitesidir.

isuzmanım.com bir iş ve işçi bulma sitesi değildir. isuzmanim.com Türkiye ve yurt dışında faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilgili güncel iş ilanlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ziyaretçilerine sunmayı hedefler.

Güncel iş ilanlarının yanı sıra sitemizde bulunan haberlerimiz ve makalelerimiz iş arayan veya yeni iş kurmak isteyen ziyaretçilerimize rehberlik etmek ve fikir vermek amacıyla oluşturulmaktadır. Dileyen ziyaretçilerimiz Bu haberlerimizin altında bulunan yorum kısmına iletişim bilgilerini ekleyerek işverenlerin kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler. Bu şekilde yapılan yorumlara geri dönüş olup olmaması konusunda garanti verememekteyiz.

İletişim bilgilerini eklemek isteyen ziyaretçilerimiz güvenlik tedbiri açısından telefon numaralarını eklememeleri daha sağlıklı olacaktır. İsim, şehir, mail adresi ve yapılabilecek işler ile özellikler yeterli olacaktır.

Tüm ziyaretçilerimize sitemize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eder, bol kazançlı bir meslek ile sağlıklı, huzurlu bir ömür geçirmelerini temenni ederiz.