İnternet’ten Para Kazanma Yöntemleri

İnternet’ten para kazanma kimileri için hayal gibi gelirken kimileri için yıllarca ekmek yediği tekne değerindedir. Bugüne kadar İnternet’ten para kazanmayan ve kazanmak isteyenlere, İnternet’ten nasıl para kazanılırİnternet’ten para kazanmak mümkün mü? gibi soruları yanıtlayacağımız ayrıntılı bir konu olacaktır.
İnternetten para kazanmak için birçok farklı yöntem vardır. Öncelikle İnternet’ten para kazanmanın çabasız veya yatarak olduğunu düşünenlerdenseniz şimdiden makaleyi okumayı bırakabilirsiniz. Ancak gerçekten İnternet’ten çalışarak para kazanmak ya da ek gelir elde etmek istiyorsanız ve bunun çabayla mümkün olabileceğine inanıyorsanız doğru makaledesiniz demektir. Öncelikle İnternet’ten para kazanmak için Photoshop, Dreamweaver, Office programları bilginiz varsa zaten sizin yapacağınız işler mutlaka olacaktır. Ancak öncelikle basit şekliyle İnternet’te ufak paralar kazandıran bir takım işleri sizlere anlatmak istiyorum.

Anket Doldurarak Para Kazanma

İnternet ilk yaygınlaştığı tarihten bu yana anket doldurarak para kazanma konusuna yönelen ve bu sektörde dolandırılan birçok insan oldu. Kimi kişiler ise yüzlerce anket doldurmasına rağmen ya parasını alamadı ya da çok ufak bedeller alarak harcadığı vakit için pişman oldu. Anket doldurarak para kazanmak ya da üye olmak, yorum atmak gibi para kazanma şekilleri hiçbir getirisi ve geleceği olmayan işlerdir. Bu tür para kazanma yöntemlerinden uzak durmalısınız.

Grafik Tasarım

Günümüzde birçok firma logo, broşür vb. tasarımlar istemektedir. Grafik tasarım bilgisine sahip olan ya da birkaç haftada internetten izleyeceğiniz grafik tasarım eğitim videolarıyla sizde logo, broşür tasarlayabilir ve firmaların istediği tarzda özgün bir çalışma gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Firmaların yüksek ücretler ödemek istemediği için bu takım işleri internet üzerinden freelancer çalışan grafik tasarım bilgisine sahip kişilerden hizmet aldığı bilinmektedir.

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma

Başka bir şeçenek olarak ise kendinize güvendiğiniz konularda çeşitli araştırmalar yaparak özgün makaleler yazarak bloglara veya internet sitelerine makalelerinizi satabilir, oturduğunuz yerden sadece yazarak para kazanabilirsiniz. Bilgili olduğunuz konularda makale yazabilirsiniz. Yapmanız gereken basit bir text programı ya da Office programlarından Word programını açarak bilginizi güzel bir dille yazmaktır. Hepimiz okul çağımızda bile basit bir kompozisyon yazmışızdır. İnternet’ten edinebileceğiniz bilgileri de buna ekleyerek makale yazıp para kazanabilirsiniz. Makale satabileceğiniz onlarca siteye girerek şahısların istediği konularda makalelerde yazabilir ve İnternet’ten makale yazarak aylık belli bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Bir Siteden Reklam Geliri Sağlamak

İyi bir site sahibi olursanız ilerleyen dönemlerde elde ettiğiniz hitlerden reklam alarak para kazanabilirsiniz. WordPress ve ücretsiz site temaları kullanarak sitenizi kurar kısa zamanda girdiğiniz özgün içerik ve seo çalışmalarıyla hit elde edebilirsiniz. Bunun sonucunda reklam alarak para kazanabilirsiniz.

İnternetten Nasıl Para Kazanılır yazısı ile ilgili etiketler: internetten para kazanma, internetten nasıl para kazanılır, makale yazarak para kazanma, youtubedan para kazanma, youtube kanalı açma, eticaret yaparak para kazanma, e ticaret, grafik tasarım işi, internet sitesinden para kazanma, evden para kazanmak

Youtube’dan Para Kazanma

Özgün videolar çekebilir ve herkesin ilgisini çekebilirseniz izlenen videolarınızda görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilirsiniz. Başlangıçta zor gelebilir belki fakat ilerleyen zamanlarda binlerce kişinin yüklediğiniz videoları izlemesiyle reklam geliri elde edebilir ve internetten ek gelirden çok yüksek miktarlarda kazanca dönüştüreceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Yaparak Para Kazanma

İnternette kendi ürettiğiniz ürünleri satabilirsiniz. Evde yaptığınız el işi, patik, havlu gibi ürünleri satabileceğiniz gibi toptan aldığınız bir parfüm, telefon kapakları, süs eşyaları gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürün için e-ticaret yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ürün satmanıza olanak tanıyan alışveriş sitelerinde ürününüzü yayınlamak ve iyi bir ticaret sicile yaratmaktır. Zamanla ticaretinize aldığınız olumlu yorumlar sizi daha çok tercih edilebilir bir kişi yapacaktır. İnternette satacağınız ürünün talep görebilecek ürünler olmasını tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Çeviri İşi İle Para Kazanma

Farklı dillerin hakimiyseniz ve çeviri yapabileceğinize inanıyorsanız bu iş ile iyi gelirler elde edebilirsiniz. Fransızca, İngilizce, Türkçe, Almanca ve diğer dilleri iyi bir şekilde biliyorsanız çeviri gücünüze güveniyorsanız evde çeviri işi ile para kazanma olanağınız var demektir. Birçok web sitesi ve şirket sahipleri önemli metinlerinde ve yazışmalarında tercüman hizmeti veren çevirmen kişileri aralar.

Evde Çeviri İşi Yaparak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Kelime başına verilen ücretlerle ne kadar çok çeviri yaparsanız o kadar yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Belirli bir sayıyı geçtikten sonra gelirinizi elinize almış olacaksınızdır. Bunu çalıştığınız şirketler belirlemektedir. Düzenli işinizde çalışırken de bu işi yapmanız mümkündür. Belirli aralıklarla alacağınız çeviri siparişleri işten çıkışlarda ya da boş zamanlarında yapmanız sayesinde ek gelir sağlamış olacaksınız. Birden fazla çeviri sitesine kayıt olduğunuzda daha çok çeviri siparişi alacak ve gelirinizi oldukça çok yükselteceksiniz.

Yabancı ülkelerde çeviri için siteler yapılmıştır.  Tüm dünyada çeviri yapmak isteyenlerin başvurabilmesi için kurulmuştur. Çeviri işi veren işverenlerle, çeviri işi yapabilecek kişilerin buluştuğu bir platformudur. Bu platformda çevirebileceğiniz dilleri seçmeniz yeterli olacaktır. Size verilen sipariş süresinden önce teslim etmeniz durumunda site içerisinde puanınız yükselecek daha çok iş alma olasılığınız artacaktır.

Gün geçtikçe evde yapılabilecek işler artmaktadır. Bu artışla beraber işverenlerin istekleri ve çeşitliliği de artış göstermektedir. Türkiye’ de de çevirmenlik işi gün geçtikçe artmaktadır. Dillerinizi evde para kazanma yöntemlerinde kullandığınızda oldukça iyi gelirler elde edeceksinizdir. Başvurularınızı yaptığınızda size her şekilde geri dönülmektedir.  Yapmanız gereken sadece çevirme gücünüze inandığınız dili seçmenizdir.

İnternet’ten Para Kazanma Yöntemleri” için 8 yorum

 • Ben Nalan, izmirden yasıyorum. Çocuklarım var ve EVDE ek iş yapmak istiyorum. Bende iş istiyorum.

  Yanıtla
 • Ulasirsaniz kısa zamanda çok iş diyorum. Adana

  Yanıtla
 • Bana da ulaşırmısınız @fatmagurcan

  Yanıtla
 • Merhabalar hanımlar beyler sizde benim gibi evinizden çıkmadan esinizi çocuğunuzu ihmal etmeden para kazanmak ister misiniz akıllı telefon ve internetin olması yeterli gerekli malzemeler bunlar gayet kazançlı bir iş ilgilenenler msj atabilir

  Yanıtla
  • Slm benim ise çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   Yanıtla
  • merhaba ben bu isi almak istiyorum bana yardımcı olur musunuz bilgisayarım vb seyler mevcut dur .

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir