McDonald’s İş İlanları Personel Alımı

McDonald’s Personel Alımı İş İlanları. 1940 yılında ABD’nin Kaliforniya eyaletinde ilk restoranı açılan ve bugün günde yaklaşık 70 milyon kişiye hizmet veren fastfood devi olan McDonald’s Türkiye’de bulunan yüzlerce şubesinde çalıştırmak üzere bir çok kişiyi işe alacak.

McDonald’s Tecrübeli Personel Peşinde Olacak

Personel alımında çeşitli pozisyonlarda görev almak isteyen adayları değerlendirmeye alan McDonald’s daha çok fastfood sektöründe tecrübe sahibi olan kişilerden yana tercihini kullanıyor. Binlerce çalışanı bulunan ve her geçen gün büyüyen fastfood zincirinin içerisinde bulunan restoranların personel ihtiyacını karşılamak amacıyla her sene olduğu gibi 2016 yılında da işçi alımlarına devam edecek.

McDonald’s Personel Alımı İş Pozisyonları

Alımı yapılacak olan McDonald’s personel alımlarında şu pozisyonlarda alım yapılacak diyebiliriz. 

  • Dış servis elemanı (Motorlu Kurye)
  • Ekip personeli
  • Müşteri temsilcisi
  • Teknik bakım görevlisi
  • Temizlik personeli
  • Cafe Satış Temsilcisi

McDonald’s personel alımlarını bu pozisyonlarda gerçekleştirebileceği gibi daha üst düzey pozisyonlarda da gerçekleştrebilir. Bu pozisyonların dışında farklı ilanlarda bulunmaktadır. McDonald’s bu yılın sonuna kadar alımlarına devam edecektir. Çünkü her geçen gün sayısı artan alışveriş merkezlerinin yanında yeni açılan McDonald’s şubeleri için eleman ihtiyacı artmaktadır.

Yazımızın yukarısında belirtmiş olduğumuz pozisyonlarla birlikte McDonald’s fastfood şirketinin farklı alanlarda vereceği ilanlarla iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda paylaşacağımız linkten ilanları takip ederek bu büyük hamburger ailesinin bir üyesi olmak için şans bulabilirler.

https://www.eleman.net/mcdonald-s_f409330.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir