Özsüt Personel Eleman Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’nin her bir köşesine sağlıklı ürünlerinin dağıtımını yapan Özsüt, Bünyesindeki açık pozisyonları doldurmak için deneyimli ve deneyimsiz bir çok kişiye iş imkanı sunmaktadır. İş ilanlarını Kariyer sitelerinden duyuran Özsüt. Şuan için alımları İzmir ve İstanbul ilinde yayınlamıştır. Sizlerde Özsüt İş İlanlarına başvuru yaparak iyi bir kariyere sahip olabilirsiniz.

Özsüt Hakkında
İzmirliler, 1938 yılında, İzmir Kemeraltı’ndaki dükkanda Sefer Usta’nın enfes yoğurt ve kaymakları ile tanıştılar. Başlattığı tatlı serüveni ile İzmir’in alamet-i farikalarından biri olan Özsüt Muhallebicisi, 1980 yılına gelindiğinde Sefer Usta’nın oğlu İbrahim Urlulu liderliğinde Özsütustalarının da ortaklığıyla büyümeye başladı.
İlk şubesi, kuruluşundan 53 yıl sonra İzmir Alsancak’ta açılan Özsüt, 1996 yılında 6 farklı şubede müşterilerini ağırlamaya devam etti. 2002 yılında şube sayısını 50’ye çıkarmayı başaran marka, 2014 yılının Mayıs ayında Azerbeycan’ın Bakü şehrindeki şubesini açtı. 76 yıl önce, 16m²’lik dükkanda kapılarını açan ve şu an Azerbeycan ve Türkiye’deki 45 şehirde bulunan 186 bayisi ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Özsüt, bugün 10 bin m²’lik fabrika alanı ve bin 500 m²’lik soğuk hava deposu ile 3 bin kişiye istihdam sağlıyor. Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma olan Özsüt, gelecek dönemde Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine yapacağı yatırımları için ise fizibilite çalışmaları devam ediyor.

Özsüt insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de haberprestij.com olarak sizler için Özsüt Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Özsüt Açık Pozisyonlar

Mağaza Müdürü
Kasa Sorumlusu
Barista
Servis Personelleri
Depo Sorumlusu
Pazarlama Sorumlusu

Özsüt personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler İnternet sitemiz  isuzmanim.com’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler. isuzmanim.com  Özsüt gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmaktadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Özsüt İş Başvurusu İçin:

Söz konusu firma ile ilgili iş ilanları, personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, iş başvurusu ve güncel açık pozisyon sayıları için güncelleme yapılmış olabilir. Bu yüzden güncel bilgiler için lütfen bağlantıyı ziyaret ediniz.

https://www.secretcv.com/firma/ozsut-is-ilanlari

Özsüt Personel Eleman Alımı” için bir yorum

  • 4 Ocak 2017 tarihinde, saat 11:27
    Permalink

    Özsüt un çok iyi olduğunu duydum işe ihtiyacim var inşallah olur sevgiler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir