Şekerbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba Değerli Okurlarımız. Türkiyenin her köşesinde şubeleri bulunan Şekerbank, 1953 yılından bu güne kadar ülkemizde prestijli bankalarından biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Eskişehirde pancar üreticilerin desteklemek amacı ile kurulan Şekerbank, günümüzde 301 şube ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyip Kariyerine Şekerbankta devam etmek isteyenler için Şekerbank, Bugün internet sitelerinde ilanlar yayınlamıştır.

Türkiye’de finans sektöründe 60 yıllık geçmişi olan Şekerbank, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubeleri için personeller alacağını duyurdu. Şekerbank, İstanbul merkezi dışında Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde olmak üzere 312 şubesi, 11 bölge müdürlüğü (3 İstanbul, 8 Anadolu) ve 1 yurtdışı temsilciliğinde müşterilerine hizmet veriyor.
4 binden fazla çalışanı bulunan Şekerbank’ın Şeker Yatırım, Şeker Factoring, Şeker Leasing, Şekerbank Kıbrıs Ltd. ve Şeker Finans gibi iştirakleri içinde ihtiyaçlar çerçevesinde personel alımları sürdürülüyor.
Anadolu bankacılığına önem veren Şekerbank, şubelerinin çoğu da Anadolu’da bulunuyor.
Önce İnsan” prensibiyle müşteri memnuniyetine önem veren Şekerbank, personellerini de bu amaçla çalışkan, dürüst, dinamik özellikler taşımasına dikkat ediyor. Finans sektöründe 60 tecrübesi bulunan bankanın, deneyimli personel alımında; adayların pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, deneyim ve özelliklere sahip olması şartını arıyor. Ancak yılın farklı dönemlerinde sektör deneyimi olmayan, yeni mezun adaylara yönelik işe alımlarını da sürdürüyor. Şekerbank stajyer eğitimlerine de verdiği titizlikle, başvurularda stajyerini bünyesinde yapan adaylara öncelik tanıyor. Şekerbank müşteri temsilciliği ve gişe personeli alımlarında lise mezunu olan adaylara da şans veriyor. Diğer pozisyonlar için ise, önlisans ve lisans mezunu personelleri tercih ediyor. Şekerbank iş ilanlarını kariyer sayfalarından da takip edebilirsiniz. Ancak İnsan Kaynakları sayfasından Genel İş Başvurusu yaparak da başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Yeni yılın yaklaşması ile işe alımlara hız vermiş olan şekerbank bünyesinin personel ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi ilan verdi. Gişe yetklisi alımından Borsa Yatırım Uzmanına kadar bir çok personel alıyor. Alımlarda Lise ve niversite mezunu olma şartı aranmaktadır.
Sizde Şekerbank İş İlanlarına Başvurmak İçin aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

https://www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/ik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir