Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Yeni bir mekan açmak isteyenler için açtıkları markanın bilinirliğini artırmak ve müşterilerin güvenini kazanmak zor olan işlerden birisidir. Özellikle çiğköfte, döner gibi gıda sektöründe yaygın olarak bulunan firmaların müşterilerin gözünde olumlu puan alması ciddi reklam ve tanıtım masrafları ister.

Bayilik sistemi ise bilinen bir firmanın temsilcisi olmanızı ve bu masraflardan feragat etmenizi sağlayan yollardan birisidir. Ancak her firmanın ücretsiz bayilik vermediğini, birçok şart arayan firmaların da bulunduğunu unutmamak gerek. Bu yüzden sizin için Sermayesiz Bayilik Veren Firmaları araştırdık

Bayilik firmaları sayesinde, bir çok kişi kendi işinin patronu olup, tercih ettiği iş grubunda ilerlemeye çalışıyor. Ücretsiz bayilik veren firmaların sayısı ise oldukça fazla. Ücretli bayilikler de en az ücretsiz bayilikler kadar ilgi ve talep görüyor. Fakat maddi açıdan sorun yaşamamak adına, iş kurmak isteyenlerin bir çok kısmı da Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar arasından seçim yapıp kendi işini kuruyor.

Ücretsiz Bayilikleri sizlerle paylaşmadan önce konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlamak isteriz. Bayilik alırken ücretli bayiliklerde, genellikle giriş bedeli, artı isim hakkı adı altında markaya göre ücretler ödenmektedir. Ücretsiz bayiliklerde ise durum tam tersidir. Sadece istenen şartları yerine getirerek, hiçbir ücret ödemeden aşağıdaki bayiliklerle anlaşma sağlayabilirsiniz.

Kardelen Su

Musluk sularının birçok şehirde içilebilir kalitede olmadığı ülkemizde damacana su sektörü geniş bir alana yayılmış durumda. Kardelen Su da bunlardan birisi. Tüketicisine 5-10-19 litrelik seçenekler sunan, bunun yanı sıra 0,5 litrelik pet şişe ve bardak su satışı da yapan firma sermaye istemiyor, bunun yerine 200-300 adet damacana alım sınırı koyuyor.

Asem Led

Çoğunlukla LED teknolojisini kullanan kayan yazı tabelaları imal ederek satan bu firma, ürünleri için 2 yıl garanti, teknik destek sunuyor. Su geçirmezlik garantisi olan, en az 11 yıl kullanım ömrü vaadedilen kullanışlı tabelalar üreten firmanın müşterilerinin çoğu işyeri sahipleri. Sermayeye ve fazladan işçi istihdamına ihtiyaç duymayan şirketin ürünlerini işyeri sahiplerine satabileceğinizi düşünüyorsanız firmayla iletişim kurmanız faydalı olabilir.

Köftey’s

Ülkemizde oldukça yaygın olan köfte kültürünü fast-food işletmeciliğiyle harmanlayan bu işletmenin birçok ilde franchise arayışı devam etmekte. Cadde üstü ve AVM için bayilik veren firma, mekan seçimi, dekorasyon, tanıtım, kira gibi birçok konuda da franchise açmayı düşünen kişiler yardımcı olacağını söylemekte.

Lezizhan Çiğköfte

İsmi fazla duyulmamış bu işletmenin bayilik şartları oldukça esnek. İş yerinizi kendi ismiyle açarak firmadan çiğköfte alımı yapabilir, hazır bulunan işletmenize satış noktası ekleyebilir, belirli bir ücret karşılığında sandalye-masa-dolap-tezgah gibi araçları içinde barındıran kurulum paketinden faydalanabilirsiniz.

Diğer Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

–          Gritty

–          Kral Çiğ Köfte

–          Anadolu Çiğ Köfte

–          Nucello Çiğ Köfte

–          Tofima Shop

–          Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

–          Sihirli Elmalar

–          Dinç Su

–          Çiğ Köfte Mis

–          Döner Ehli

–          BUT’S Fried Chicken  Franchise

–          GLOBOWAX

Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz bayilik veren firmalar, kendilerinden bayilik talep eden kişilerden giriş bedeli ya da isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Ücretsiz Bayilik alabilmek için firmaların bünyelerinde kararlaştırdıkları başvuru koşullarını sağlamanız yeterlidir. Koşulların sağlanması ardından yapılan anlaşmalar ile bayilik verilmekte ve firma tarafından verilen destek ile şube açılışı en kısa zaman içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir