Şişli Belediyesi İş İlanları

İstanbul’un en kalabalık ve iyi hizmet veren bir belediyeye sahip ilçelerinden birisi de Şişli Belediyesi’dir. Sosyal etkinlikleri ve sosyal hizmetleri ile Şişli halkına en iyi hizmeti veren belediye, çok başarılı bir kadro ile yönetiliyor. Belediyecilik alanında İstanbul’un örnek belediyelerinden birisi olan Şişli Belediyesi, muhtaçlara yardım, işsizlere iş imkanı, öğrencilere staj ve burs imkanı, ihtiyaç sahiplerine yemek hizmeti, yaşlılara her türlü destek, kültürel ücretsiz turlar gibi daha akla gelmeyen birçok hizmetlerle halkını iyi bir şekilde yönetiyor. Ancak belediyenin her alanda bu kadar faal olması dışında birçok kişiye de isdihdam sağlıyor.

İş arayan her pozisyon ve her yaştan kişiye işsizlere iş imkanı, öğrencilere staj ve burs imkanı, yaşlılara hizmet hizmet birimlerinde iş kapısı açılıyor. Kadrolu, sözleşmeli, dönemsel, günlük olarak Şişli Belediyesi’nin iş imkanlarından yararlanmak mümkün. Şişli Belediyesi açık pozisyonlar olduğunda ilanlarını yayınlıyor. Şişli Belediyesi’nde çalışmak isteyenler bu pozisyonlara başvuru yapabilirler.

Ancak başka pozisyonlarda, belediyenin farklı birimlerinde çalışmak isteyenlerin İŞKUR kaydı yaptırması gerekmektedir. İşkur’a işveren yada iş arayan olarak kayıtlı olduğunuzda, Şişli Belediyesi’nin resmi web sitesinden İşkur bilgilerinizle giriş yapıp, iş başvurusu yapabilir yada, başvuru yapanlar arasından kendi aradığınız niteliklere uygun personel, eleman ve işçi araması yapabilirsiniz.

Şişli Belediyesi Genel İş Başvurusu için TIKLAYINIZ!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir