Torunlar Holding Personel Eleman Alımı

Torunlar Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu güne ülke ekonomisine yaptığı katkılarla 55 yıldır hizmet vermeye devam ediyor. Torunlar Şirketler Grubu, bir çok sektörde faaliyetlerini sürdürüyor özellikle Gayrimenkul, AVM Yönetimi, Gıda ve Eğlence sektörünün yanı sıra Enerji sektöründe yaptığı yatırımlarla birlikte bir çok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Şimdi dilerseniz Torunlar Şirketler Grubu nun ilanları için hazırladığımız makalemizi inceleyelim.

Torunlar Gayrimenkul personel alımı bu yıl için almayı planladığı pozisyonlar için çok sayıda ilan yayınlamıştır. alım yapılacak pozisyonları incelediğimizde 13 adet pozisyon için personel alımı yapacağını görüyoruz. Bu ilanlar sürekli güncellendiği için önümüzdeki günlerde bu ilanların daha fazla olacağını göreceğiz.

Hangi pozisyonlarda personel alımı yapacak merak edenler için ilanları inceledik.

♦ İşletme Müdür Yardımcısı,
♦ Genel Başvuru Engelli Kadrosu,
♦ Danışma Personeli,
♦ Sinema Operasyon Sorumlusu,
♦ Eğlence Parkı Görevlileri,
♦ Ön Muhasebe Elemanı.

Torunlar Gayrimenkul personel alımı için öne çıkan bir kaç ilanı sizlerle paylaştık bu ilanlarla birlikte yayınlanmış çok sayıda ilan da verilmiştir. isuzmanim.com sitesi olarak Torunlar Gayrimenkul gibi büyük şirketlerin yayınlamış olduğu ilanları takip edip sitemizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz şimdi dilerseniz iş ilanına nasıl başvuracaksınız biraz bilgi verelim. Torunlar Gayrimenkul güncel iş ilanlarını kariyer net üzerinden yayınlamaktadır. Sizde bu ilanlara başvurmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/torunlar-gayrimenkul-yatirim-ortakligi-a-s-is-ilanlari-c71082-p44944/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir