Vestel Personel Eleman Alımı İş İlanları

Zorlu Holding‘in yüzde yüz yerli sermaye ile kurup dünyaca tanınan markası Vestel, beyaz eşya ürünleri üretim, dağıtım ve satış sonrası desteği ile tanınıyor.  Elektronik, beyaz eşya sektörlerinde tanınan dev marka, Zorlu Holding’in en önemli markalarında birisidir. Her geçen gün yeniliklerle müşterilere ulaşmayı bilen Vestel, sektörlerde gelişmeye devam etmek ve yeni ürünlerini daha iyi ve kaliteli üretebilmek için yeni çalışma arkadaşları ile kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Vestel bu yılda üretim, dağıtım, alanında ve mağazalarında görevlendirmek için personel işçi alımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Vestel, 16 bin çalışanı, 1.250 satış noktası, 350 satış sonrası merkezi ve binlerce yan sanayi çalışanı sayesinde 30 bin kişiye gelir kaynağı yaratan dev bir firmadır. Avrupa’nın tek lokasyon üzerine kurulu en büyük fabrikasına sahip olan Vestel, yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Zorlu gibi büyük bir marka çatısı ve güvencesinde çalışmak isteyenler Vestel’e nasıl, nereden iş başvurusu yapılır? Vestel yeni iş imkanlarını ve güncellenen iş ilanlarını nasıl takip edebilirim, diye merak ediyorlar. Kariyer sitelerinden Vestel firmasının güncel iş ilanlarını takip ederek yayınlanan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vestel personel alımı iki farklı şekilde yapılıyor. Vestel Kariyer sayfasına giriş yaparak üyelik oluşturarak özgeçmiş bırakarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Vestel Manisa‘da bulunan fabrika için işçi alımları için direkt olarak İnsan Kaynaklarına başvurabilir, ya da genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vestel iş ilanlarında belirtilen açık iş pozisyonlarına başvuru yapılarak da Vestel çalışanı olabilirsiniz. Kariyer.Net üzerinde yayınlanan Vestel iş ilanlarına direkt olarak başvuru yapabilirsiniz.

Kariyer.Net’te yayınlanan Vestel iş pozisyonları arasında Muhasebe Uzmanı, Regal Satış Temsilcisi, Ar-Ge Makine Mühendisi, Bilgisayar Mühendiisi, Grafik Tasarımcısı, Yurt Dışı Satış Uzmanı gibi pozisyonlar bulunuyor.

Türkiye teknoloji devi olan Vestel 1984 yılından bu güne beyaz eşya ve elektronik sektöründe ülkemizi tanıtmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir. Vestel teknolojik alanındaki yatırımları ile dünyadada ülkemizi temsil etmeye devam etmektedir. Vestel yeni yılın gelişi ile Arge çalışmalarınada hız vermektedir. yeni yatırımları ve açık pozisyonlar için çok sayıda personel alacaktır. Vestel İş İlanları güncel olarak yayınlanmaktadır. Açık İş ilanlarını birlikte inceleyelim.

Vestel’e nereden iş başvurusu yapılır. Vestel iş ilanlarını bünyesinde bulunan Vestel İnsan Kaynakları departmanı tarafından açık pozisyonlar belirlendikten sonra ilanlar belli başlı iş ilan siteleri tarafından yayınlanmaktadır. Pozisyonun gereksinimlerine göre şartlar bulunan iş ilanlarında, Zaman zaman Lise Mezunu Personel alımlarıda yapılmaktadır.

Vestel İş İlanları,
– Servis Öğretmeni,
– Yazılım Mühendisi,
– Çağrı Merkezi Takım Liderleri,
– Kalite Sistem Uzmanları,
– Bakım Mühendisi,
– Montaj Elemanı.

Vestel Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir