Vodafone İş İlanları

Vodafone insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Vodafone iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Merkez başvurularının dışında yaşadığınız şehirde bulunan Vodafone mağazalarına direk olarak CV götürebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Seçme ve Yerleştirme, Vodafone Türkiye’nin, en beğenilen şirketlerden biri olma ve yüksek performans gösteren bir organizasyon kültürü yaratma hedefine ulaşma açısından en önemli süreçlerden birisidir.

En iyi yetenekleri şirketimize kazandırma hedefimizden ödün vermeyerek, global işe alım-yerleştirme süreçleri ve alanında uzman yetenek danışmaları ile son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulamaktayız.

En beğenilen şirket olma hedefimiz ve bu yönde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, on bir milyonu aşkın profesyonelin yer aldığı Kariyer.net sitesinin kullanıcıları arasında yapılan oylama ile Vodafone Türkiye “En Beğenilen Firma” ödülünü almıştır. İş yapış biçimimizin temelini oluşturan “Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik” adaylarda aradığımız ortak yetkinliklerdir.

Müşterilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak ve eşsiz bir müşteri deneyim yaşatmak üzere Vodafone Türkiye çalışanları “Hız, Sadelik ve Güven” prensipleri ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda Vodafone Türkiye’de çalışmak isteyen adaylarda “Hız, Sadelik ve Güven” aradığımız ortak davranış göstergeleridir.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilmek. Vodafone Türkiye’ye başvurunuzu; ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” ile yapabileceğiniz gibi, www.kariyer.net’de de iş ilanlarımızı detaylı olarak görebilirsiniz. İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Vodafone Türkiye’nin İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydedilmekte ve 6 ay süresince muhafaza edilmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (İstanbul), Satış Destek Uzmanı-Engelli-(Bursa,Ankara,Antalya,İzmir) Stajyer, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir