Waffle Dükkanı Açmak İsteyenlere Kısa Bilgiler

Son yıllarda oldukça artış gösteren Waffle dükkanlarının sayısı gün geçtikçe de çoğalıyor. Günümüzde en parlak iş fikirleri arasında bulunan Waffle Dükkanları adeta para kırıyor.

Yaz kış tatlı sevenlerin uğrak mekanları arasında bulunan Waffle dükkanları sizlerinde ilgisini çekiyor değil mi? Hatta işlek bir yerde bulunan bu dükkanların kabaca kafamızda aylık gelirlerini bile hesapladığımız olmuştur. Kiralayacağınız yerde oldukça önemlidir. Ünüversitelere, okullara yakın yerler, sahil boyunda bulunan dükkanlar, alışveriş merkezleri, çarşı içleri yani halkın yaz kış en çok bulunduğu mekanlardan oldukça iyi paralar kazanmanız mümkün olacaktır.

Waffle Dükkanı Açmanın en kolay yolu Waffle Bayiliği Veren Firmalara ulaşmak olacaktır. Bu firmalardan bazıları şunlardır;

Waffle dükkanı açma maliyeti :
Waffle’cı Akın
Dola Holland Waffle
HB Waffle
Choco Bons Waffle
Kemal Usta Waffle
O’Waffle
Vanilly Waffle
Waffle Art
Bu firmalarla iletişime geçerek bayilik şartlarını öğrenmeniz mümkündür. Sizlere Waffle Dükkanı Açma Maliyetini ortalama olarak vermek istersek, bayilikler ve kişisel dükkanlar olarak fiyatlar değişiyor. İsim yapmış bayilikler 20 bin dolar ile 30 bin dolar arası değişiklik gösterirken kar marjları da %150 ve %200’ün üzerinde oluyor. Aslına bakarsanız isim yapmış ve markalaşmış bir bayiliği almak çok daha mantıklı olacaktır. Bunun yanı sıra, waffle makinelerinin ortalama fiyatları 300 TL ile 3000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Örnek olarak Waffle Art’ın Bayilik Şartları bu şekildedir.

WAFFLE ART

BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Araba ve cornerlar içerisinde waffle satışı.

UYGUN YER: Merkezi yerdeki caddeler, AVM’ler, gelir seviyesi yüksek semtler.

BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Trabzon, Samsun.

BAYİDE ARANAN NİTELİKLER: İşinin başında duran, işine sahip çıkan girişimciler.

YATIRIM MALİYETİ: 60 metrekarelik bir şube için 35 bin dolar. AVM’lerdeki araba konsepti ve corner’lar içinse 10-20 bin dolar arasında değişiyor.

CİRO HEDEFİ: İşlek bir caddede ayda ortalama 30 bin TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir